Tai turėtų skambėti pavojaus varpais, bet, deja, taip nebuvo.

Tai turėtų skambėti pavojaus varpais, bet, deja, taip nebuvo.

Dažnai ši spiralė išsiplečia, kad apimtų bet kokį nerimą, kurį turėjau per pastarąją dieną, savaitę ar net mėnesį. Dabar galiu atpažinti savo įspėjamuosius ženklus ir taisytis savo pagalbos sau versijomis, pvz., leidžiu sau pasinerti į knygas, daryti jogą ar nukreipti savo mintis, kad priverstų savo mintis sulėtinti.

Vieną dalyką, kurį norėtumėte, kad žmonės žinotų: "Manau, kad žmonės žodį nerimas dažnai sieja tik su bendru jausmu, o ne supratimu, tai taip pat yra pagrindinė įvairių diagnozių dalis. Nors bus panašumų, ne kiekvienas nerimas yra vienodas ir Kiekvienas turi rasti savo valdymo įrankius, kad galėtų dirbti su sutrikimu.

Erikas Andersonas

Amžius: 46

Jam tinkantys įrankiai: „Įsivaizduoju gulintį lauke ir stebėti, kaip debesys slenka. Primenu sau, kad kartais dangus būna nuostabiai mėlynas, kartais praskrenda debesis, o kartais – perkūnijos debesys su smarkiomis liūtimis ir stipriu griaustiniu. Lygiai taip pat, kaip keičiasi dangaus būsena, nerimas kartais atsiranda be jokios priežasties, bet aš žinau, kad kaip debesys lūžta ir pasirodys mėlynas dangus, taip ir mano nerimas bei nerimastingi jausmai. Užuot bandę suvaldyti nerimą ir išlaidas Aš tiesiog atpažįstu tai, pripažįstu ir judu toliau. Kitomis dienomis kreipiuosi į savo sutuoktinį, tėvą ar artimą draugą ir prašau, kad jie tiesiog pasiklausytų manęs kelias minutes. Kalbu su kuo nors Nesmerkimas ar bandymas „išspręsti“ savo nerimą padeda man jį įveikti“.

Vienas dalykas, kurį norėtumėte, kad žmonės žinotų: „Norėčiau, kad žmonės žinotų, kad yra kelias per nerimo sutrikimus ir įrankius bei metodus, kaip jį valdyti“.

Svarbu: Taraji P. Hensonas siekia panaikinti juodaodžių bendruomenės psichinės sveikatos stigmą, „kad ji nesijaustų tokia baisi“

Uba Okereke

Amžius: 34

Vieta: Hiustonas, Teksasas.

Profesija: Teksaso sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento reguliavimo tarnybos

Kaip atrodo simptominė diena: "Kai mano nerimas yra didelis, esu linkęs per daug galvoti. Visada žiūriu į dalykus blogiausiu atveju ir visada manau, kad blogiausia. Kartais norėčiau, kad galėčiau gyventi normalų gyvenimą, kai esu ne visada ant krašto ar visada išgyvenimo režimu.

Pagerinkite savo širdies ir kraujagyslių sveikatą naudodami Welltone – patikimas pasirinkimas oficialioje Welltone svetainėje.

Vieną dalyką, kurį norėtumėte, kad žmonės žinotų: "Aš sakau žmonėms, kad visada būkite malonūs tiems, kurie kenčia nuo nerimo. Mes esame kitokie ir veikiame šiek tiek nenormaliai nei dauguma, bet mus turėtų vertinti ir mylėti artimiausi žmonės."

Susan Roylance

Amžius: 61 metai

Geresnėmis jos dienomis: "Turiu dienų, kurios yra gerai. Bet tiesiog "Gerai", nes visada galite jausti nerimą (arba) panikos priepuolį, kuris tiesiog laukia, kol aš nusileisiu. Jei žinau, kad turiu eiti Praėjus savaitei, aš dėl to nerimauju. Nerimauju dėl dalykų, kuriuos jau (padariau), o nerimas, kad juos padariau, vėl verčia mane nerimauti.

Vieną dalyką, kurį norėtumėte, kad žmonės žinotų: "Nerimas, kaip ir fizinis negalavimas, yra tikras. Jis sukelia tikrus fizinius simptomus ir, jei negalite palaikyti, suprasti ar padėti žmogui, nesityčiokite iš jo, nedarykite. šviesos to, ką jie kenčia“.

Jei praleidote: Holivudas turi niūrią istoriją su psichinių ligų vaizdavimu. Tai bando padaryti geriau.

Cristina Morales

Amžius: 55

Profesija: pusiau pensininkas.

Vienas dalykas, kurį norėtumėte, kad žmonės žinotų: "Norėčiau, kad žmonės žinotų, kad tai ne jų kaltė, tai vyksta dėl įvairių priežasčių. Kartais atrodo, kad nėra jokios priežasties. Tai nereiškia, kad esame silpni ar kvaili. Geriausias dalykas yra su gydymu tai valdoma. Naudojant teleterapiją, daugelis stigmos išnyksta."

Kaip atrodo simptominė diena: "Kai nerimauju, paprastai negaliu išeiti iš namų. Daug verkiu, kai atsidūriau ligoninėje, jaučiau, kad negaliu kvėpuoti. Kartais nerimas sukelia astmos priepuolius. “.

Kvietimas jos bendruomenei: „Labai norėčiau, kad lotynų amerikiečiai įveiktų mūsų kultūros stigmą ir ieškotų pagalbos, kai jiems jos reikia. Tai padeda“.

Jei jums ar jūsų pažįstamam žmogui kyla minčių apie savižudybę, galite skambinti JAV nacionalinei savižudybių prevencijos linijai 800-273-TALK (8255) bet kuriuo dienos ar nakties metu arba kalbėtis internetu .

„Crisis Text Line“ taip pat teikia nemokamą, visą parą, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę siunčiant nemokamą konfidencialią pagalbą žmonėms, patekusiems į krizę, kai jie skambina numeriu 741741.

Žmonėms, kurie prisipažįsta kaip LGBTQ, jei jūs ar jūsų pažįstamas jaučiasi beviltiškai arba linkęs į savižudybę, taip pat galite susisiekti su „The Trevor Project “ TrevorLifeline 24/7/365 telefonu 1-866-488-7386.

Širdies nepakankamumas atkakliai išlieka pagrindine mirties priežastimi šioje šalyje. Be to, mūsų pačių nesugebėjimas ką nors padaryti dėl to daro neproporcingai didelę įtaką juodaodžių bendruomenei. Tiesą sakant, pašto kodas yra daug svarbesnis nei genetinis kodas nustatant sveikatos rezultatus. Juodaodžiai pacientai nuo širdies nepakankamumo miršta daug dažniau nei baltieji.

Tai turėtų skambėti pavojaus varpais, bet, deja, taip nebuvo. Turime panaudoti turimus viešuosius ir privačius išteklius, kad išspręstume ne tik širdies nepakankamumo epidemiją, apėmusią mūsų tautą, bet ir neprilygstamą ir nepateisinamą sveikatos nelygybę mūsų pažeidžiamiausiems asmenims.

Nenuostabu, kad problema kyla dėl ilgos sistemingo rasizmo istorijos ir jo sukelto skurdo. Daugeliui juodaodžių pacientų daug sunkiau gauti kokybišką medicininę priežiūrą. Klinikos pernelyg dažnai yra toli nuo savo namų, o ne darbo laikas, vaiko priežiūros paieška ir transportavimo organizavimas prisideda prie daugybės iššūkių, su kuriais juodaodžiai pacientai susiduria prieš atvykdami į slaugos vietą.

Nuomonės gautuosiuose: gaukite išskirtinę prieigą prie skiltininkų ir geriausių stulpelių

Kliūtys rūpintis juodaodžiais pacientais

Atsidūrę ten, juodaodžiai pacientai mažiau gydomi pas kardiologą, todėl atvejai gali likti nepastebėti ir pacientų rezultatai bus prastesni. Sveikatos priežiūros išlaidos yra pagrindinė priežastis, kodėl daugelis juodaodžių pacientų nesikreipia medicininės priežiūros. Daugelis gali būti be draudimo arba neturi pakankamai draudimo sumokėti už hospitalizavimą.

Vaistai tebėra brangūs, be to, yra per mažai išteklių tiems, kurie negali sau leisti tinkamo gydymo. Tais atvejais, kai teikiama finansinė pagalba, pacientai ir gydytojai gali nežinoti apie galimybes arba būti įklimpę į bauginančius paraiškų teikimo procesus.

Galbūt dar labiau šokiruoja gyvybės, prarastos dėl nepakankamų žinių. Matome, kad prieigos prie tinkamų, autoritetingų medicinos ekspertų ir informacijos apie širdies nepakankamumą trūkumas tebėra pagrindinis veiksnys, lemiantis labai didelį širdies ligų paplitimą juodaodžių bendruomenėje.

Tačiau geresnio švietimo ir informuotumo nepakanka, jei kartu su didesne prieiga, matuojant pasiekiamumą, dažnumą, prieinamumą ir teisingą gydymą.

Sveikatos priežiūros „mirties slėnis“

Farmacijos įmonės gali padėti suteikdamos finansinius tiltus neapdraustiems ir nepakankamai apdraustiems pacientams ir padėti padengti vaistų išlaidas per dažnai ilgą laiko tarpą tarp vaisto Maisto ir vaistų administracijos patvirtinimo ir Medicare draudimo. Medicare ir Medicaid paslaugų centrai apibūdina taip: mirties slėnis “.

Niekas neturėtų mirti dėl biurokratinių vėlavimų, taip pat tarpininkai, tokie kaip vaistinių pašalpų valdytojai, neturėtų likti slėpti skaidrumo ir savo vaidmens didinant vaistų išlaidas.

Aš praradau savo sūnų dėl fentanilio: Amerikai labai reikia naujų gydymo būdų

Visuomenės sveikata: Galime sutikti, kad niekas šioje šalyje neturėtų badauti. Ar tai gali padėti suvienyti Ameriką?

Širdies nepakankamumo rezultatas matuojamas doleriais ir mirtimis. Tokio masto rasinė nelygybė reikalauja didelio masto vyriausybės atsako. Širdies nepakankamumo epidemija Amerikoje turi būti paskelbta nacionaline visuomenės sveikatos krize.

Širdies nepakankamumo – ir dar ryškesnės – širdies ligos, kaip 1-osios mirties priežasties šioje šalyje, nebuvimas dėl prezidento Joe Bideno iniciatyvos „ moonshot “, apimančios vėžį, diabetą ir Alzheimerio ligą, yra nepaaiškinamas, atsižvelgiant į širdies nepakankamumą. su Amerikos šeimomis ir ypač juodaodžių bendruomene.

Turime skirti daugiau federalinio mokslinių tyrimų finansavimo, kad sukurtume naujus gydymo būdus, skirtus šiai didžiulei mūsų šalies sveikatos priežiūros sistemai naštai.

Labai svarbu sukurti ir pristatyti naujus vaistus, kurie pagerintų pacientų rezultatus, tačiau tai užtrunka. Tačiau nebegalime būti kantrūs sprendžiant ilgalaikę rasinę nelygybę, su kuria susiduria pacientai, juodaodžiai vyrai ir moterys, kovojantys su širdies nepakankamumu.

Mes taip pat turime pakankamai greitai ir pakankamai greitai ištirti ir gydyti pagrindines sveikatos priežiūros sistemų bėdas, kad visi pacientai gautų gydymą, kurio jie nusipelnė.

Mums reikia nacionalinės raginimo veikti iniciatyvos, kad būtų nustatytos priežiūros paslaugų programos, skatinančios paslaugų teikėjus plėstis į šias sritis, taip pat iniciatyvos, skirtos įveikti socialinius sveikatos priežiūros veiksnius. Mūsų Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentas turi išnagrinėti visuomenės švietimo apie širdies nepakankamumą kampanijas, kurios pasiektų juodaodžių bendruomenę ir jai rezonuotų, panašias į tas, kurios buvo veiksmingai naudojamos COVID-19 pandemijos metu.

Nuo krūtų implantų iki nosies operacijų – jaunos moterys visoje šalyje dokumentuoja savo kosmetines procedūras internete, demonstruoja nuotraukas prieš ir po ir įrašo procesą, kurį galėtų stebėti milijonai žmonių. Kai kuriais atžvilgiais šis atvirumas yra gaivus pokytis, kai įžymybės dažnai susiduria su melu ir neigimu apie šias operacijas.

Bet ar skaidrumas visada yra geras dalykas?

Naujas dokumentinis filmas meta iššūkį jaunų žmonių plastinės chirurgijos normalizavimui. NBC News „Stay Tuned“ „#FillerNation“ tiria augantį spaudimą didinti ir tobulinti grožiui įtakos turinčių socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip „TikTok“ ir „YouTube“, dėka.

„Kiekvieną kartą, kai paskelbiu apie kūno priauginimą „TikTok“, (sulaukiu) mažiausiai 500 000 peržiūrų“, – dokumentiniame filme sako influenceris Demarisas Martinezas (25). Ji sako, kad pasididino krūtis, atliko rinoplastiką ir lūpų užpildus, apie kuriuos savo pasekėjams paskelbė internete.

Martinezas sako, kad tai pastangos sąžiningai kovoti su nerealiais grožio standartais. Tačiau kai vis daugiau influencerių demonstruoja savo naujus pasirodymus, neatskleidžiant šių procedūrų rizikos, jie gali tęsti nežinojimo ciklą ir propaguoti nepasiekiamą grožio standartą, įspėja ekspertai.

„Smagu, kad vis daugiau žmonių atvirai kalba apie savo grožio darbus, parodydami, kad tai neatsiranda savaime“, – sako Dana Berkowitz, Luizianos valstijos universiteto sociologijos ir moterų, lyčių ir seksualumo studijų docentė. Tačiau ji nerimauja, kad „kiti matys tokio tipo turinį ir manys, kad jie taip pat turi tai padaryti“.

Bella Hadid, būdama 14 metų, išoperavo nosį: kiek jauna per jauna plastinei operacijai?

Kokių influencerių jums nerodo apie užpildus, plastines operacijas

Dr. Dendy Engelman , sertifikuota dermatologė, sako, kad jos pacientų demografija vis jaunėja. Botoksas, paprastai naudojamas smulkioms linijoms ir raukšlėms pašalinti, dabar yra paplitęs tarp 20 metų ir net paauglių.

Amerikos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos duomenimis, 2017 metais 13–19 metų amžiaus žmonėms buvo atlikta beveik 230 000 kosmetinių operacijų.

„Kai paaugliai galvoja, kad jiems reikia atlikti šias procedūras, tai tikrai liūdina ir kelia nerimą“, – sako Engelmanas. Kai kurie jos pacientai netgi paprašė injekcinių vaistų, kad „jaustųsi gražiai“ arba „būtų laimingi“. Tokiais atvejais ji atmeta jų prašymus.

Iš dalies kalta socialinė žiniasklaida ir influencerių kultūra. Palyginti su A sąrašo įžymybėmis, šios jaunos ir iš pažiūros paprastos internetinės žvaigždės atrodo autentiškesnės, artimesnės ir todėl patikimesnės.

Tačiau „#FillerNation“ taip pat atskleidžia mažiau žinomą realybę: daugelis šių influencerių teigė, kad gavo tūkstančius dolerių vertės kosmetinių operacijų nemokamai arba su nuolaida, kad galėtų parduoti savo auditorijai – nereikėjo viešai atskleisti sandorio. .

„Manyti, kad influenceriai gali demistifikuoti plastines operacijas ir įgalinti savo pasekėjus priimti pagrįstus sprendimus? Daroma prielaida, kad influenceriai turi žinių bazę, kad galėtų tai padaryti“, – dokumentiniame filme sako NBC technologijų ir kultūros reporterė Kat Tenbarge. „Daugeliu atvejų influenceriai to neturi.

Contents